TRIXIE veľké ID itrieborné 2275

Splnil moje očakávanie

• , zakúpené v ZOOFAST

• male, prakticke
    • ako vsetky srobovacie sa po case odsrobuje a strati

v principe som spokojna kupujem pravidelne, je to lacne a nenapadne a ja som spokojna ze nosi pes so sebou aj klasicku pisanu identifikaciu a keby nieco vedia ma hned skontaktovat

Materiál
kovové
Druh
adresáre

Kovový adresár, ktorý je možné zavesiť na psie obojok. Dovnútra umiestnite kontakty na seba. Psík pri zaběhnutní ľahšie nájde cestu domov.

Tento kovový adresár vyzerá na obojku pekne, odolá vlhku a pôsobí ako zaujímavá odzoba. Zabehnutý psík tak má vždy so sebou kontakty na majiteľov. Nálezcovi stačí pozrieť si útroby adresára a môže sa ihneď spojiť s majiteľom psíka.

Dĺžka adresára 2,5 cm

• , zakúpené v Labet.sk